Hlasuj: Hilary vs Miley Cyrus?, Hot or Not? nebo se zapoj do Diskuze.

Boyfriends

Kluci (milenci) Hil

10. listopadu 2014 v 8:45 | K.
Celé jméno: Aaron Charles Carter
Datum narození: 7. 12. 1987
Místo narození: Tampa, Florida
Rodiče: Jane a Robert Carter
Povolání: Herec, zpěvák
Délka vztahu: 2000 - 2003
O vztahu: Hilary s ním začala randit, když Aaon hostoval v seriálu Lizzie McGuire, ale vroubek se vyrojil, když se zjistilo, že zároveň randil s Lindsay Lohan. Ty dvě se pak dlouho nesnášely, ale po čase se usmířily.

Celé jméno: Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození: 11. 3. 1979
Místo narození: Maryland
Rodiče: ---
Povolání: Zpěvák (skupiny Good Charlotte)
Délka vztahu: 2004 - 2006
O vztahu: Byl to první vážný vztah Hilary. Když spolu začali chodit, Hilary bylo sotva 17 a Joelovi 24. Joel si na důkaz lásky nechal vytetovat včelku a inicály Hil, kterou si nechal po rozchodu, roku 2006 po donucení nové přítelkyně Nicole Richie odstranit. Také se spekulovalo, že album Dignity, je z části právě o vztahu a rozchodu s Joelem a song Gipsy Woman je o Nicole. Hilary to nikdy nepotvrdila. Nicméně, když se spolu seznámili, Joel viděl Hil jako tuctovou barbie a ona jeho jako potetovaného frajírka.. i přesto se dali do řeči a zjistili, že mají hodně společného. Joel požádal Hilary o číslo a dobrodružství začalo - nějakou dobu svůj vztah drželi v tajnosti, ale nakonec se vše provalilo. Poprvé se spolu ukázali ruka v ruce na předávání MTV awards, kte vzbudili velký poprask a samozřejmě se začal řešit jejich velký věkový rozdíl - 17 a 24 - takový vztah byl ve státech nezákonný, ale zamilovaný pár prohlásil: ,,Víme, že jsme si souzeni.,, Jenže ne každá pohádka má šťastný konec. Joelovi začal časem vadit velký věkový rozdíl - on se chtěl usadit, ale Hilary byla ještě plná energie, kterou si potřebovala vybít. Hilary byla po rozchodu hodně zničená, protože nevěřila, že si za ni Joel našel tak rychle náhradu.

Celé jméno: Michael ''Mike'' Comrie
Datum narození: 11. 9. 1980
Místo narození: Edmonto, Alberta
Rodiče: Bill Comrie
Povolání: Hokejový hráč
Délka vztahu: Od léta 2007 doteď
O vztahu: Jejím posledním partnerem a v současnosti už manželem je Mike, se kterým začala randit v roce 2007 a v roce 2010 svůj vztah potvrdili svatbou. Mike byl profesionálním hokejistou (NHL), ale v lednu 2012 ohlásil svůj odchod do důchodu. V březnu 2012 se jim narodil syn Luca Cruz.
 
 

Reklama