Hlasuj: Hilary vs Miley Cyrus?, Hot or Not? nebo se zapoj do Diskuze.

Slavní fanoušci

27. listopadu 2014 v 14:04 | K. |  Celeb fans
Ryan Pinkston

"Hilary je právě teď jedna z TOP na světě. Nejen, že umí hrát, ale má taky skvělá hlas. Uvidíme ji ještě dlouhou dobu. Přeji ji ze všeho jen to nejlepší!"


Rita Wilson

"Miluju ji. Neznamená to však, že přímo Hilary."
Oliver James

"Ona nejde zastavit! Je jako stroj. Lidé vidí všechno dobré až když se stanete slavnými. Ale musíte si uvědomit hodiny a roky práce předtím, než jí odsoudíte. Myslím, že je to to něco, co na ní obdivuji."


Adam Lamberg

"Ona je nejúžasnější. Trochu jsem se naučil, jak být jejím přítelem, ale teda ne zrovna ohledně těch holčičích věcí."Britney Spears

"Moje malá sestra je do ni zamilovaná. Je to skvělá holka s nesmírným talentem. Když se mě zeptáte, zda bych ji mohla dát nějakou radu, odpovím, že Hilary žádné rady nepotřebuje. Protože ona už má všechno na dlani."


Chad Michael Murray

"Vyvolala ve mě dojem pekla. Je neuvěřitelne inteligentní, víc než si myslíte, že je. Chová se o hodně starší, než jak doopravdy je. Je to miláček. Opravdu září v tom co dělá. Dostane se tam ráno a má jen tu věc, díky níž je tak úžasná. To je to, co dělá Hilary Hilary. Je tak neuvěřitelně přitažlivá!"

Lil Romeo

"Bylo to divné, protože při natáčení Tell me a Story jsme nebyli v jednom studiu. Ona už byla se svými vokály hotová. Já ještě musel udělat své zvlášť. Poprvé jsem se setkali, když se natáčelo video. Musíte zachovat to, co děláte. Musíte to udělat dobře, protože moje sestry to album chtěly. Poslouchají ho 24 hodin, 7 dní v týdnu. To je to, co mám celý den v hlavě."

Brittany Snow

(Hilary a Haylie) "Je tu spoustu sester které na sebe žárlí, ale ony se naprosto podporují."Miley Cyrus

"Jsem velký fanoušek Hilary Duff. Má rodina ji miluje. Je to cool, protože ona začínala s Lizzie McGuire ve stejném věku, jako já jsem začínala s Hannah Montanou. Snažím se tedy jít podobnou cestou jako ona. Sleduju ji, protože chci být stejně dobrá herečka a zpěvačka jako ona."

Aaron Carter

"Jsem do ní pořád strašně zamilovaný. Nejsem s ní a je to tak, jak to je. Podváděl jsem jí s nejlepší kamarádkou a bylo to ode mě hloupé. Dodnes toho lituju. Už to nezměním, ale s Hilary mluvím alespoň jendou za čas."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama