Hlasuj: Hilary vs Miley Cyrus?, Hot or Not? nebo se zapoj do Diskuze.

Listopad 2014

Slavní fanoušci

27. listopadu 2014 v 14:04 | K. |  Celeb fans
Ryan Pinkston

"Hilary je právě teď jedna z TOP na světě. Nejen, že umí hrát, ale má taky skvělá hlas. Uvidíme ji ještě dlouhou dobu. Přeji ji ze všeho jen to nejlepší!"


Rita Wilson

"Miluju ji. Neznamená to však, že přímo Hilary."
Oliver James

"Ona nejde zastavit! Je jako stroj. Lidé vidí všechno dobré až když se stanete slavnými. Ale musíte si uvědomit hodiny a roky práce předtím, než jí odsoudíte. Myslím, že je to to něco, co na ní obdivuji."


Adam Lamberg

"Ona je nejúžasnější. Trochu jsem se naučil, jak být jejím přítelem, ale teda ne zrovna ohledně těch holčičích věcí."Britney Spears

"Moje malá sestra je do ni zamilovaná. Je to skvělá holka s nesmírným talentem. Když se mě zeptáte, zda bych ji mohla dát nějakou radu, odpovím, že Hilary žádné rady nepotřebuje. Protože ona už má všechno na dlani."


Chad Michael Murray

"Vyvolala ve mě dojem pekla. Je neuvěřitelne inteligentní, víc než si myslíte, že je. Chová se o hodně starší, než jak doopravdy je. Je to miláček. Opravdu září v tom co dělá. Dostane se tam ráno a má jen tu věc, díky níž je tak úžasná. To je to, co dělá Hilary Hilary. Je tak neuvěřitelně přitažlivá!"

Lil Romeo

"Bylo to divné, protože při natáčení Tell me a Story jsme nebyli v jednom studiu. Ona už byla se svými vokály hotová. Já ještě musel udělat své zvlášť. Poprvé jsem se setkali, když se natáčelo video. Musíte zachovat to, co děláte. Musíte to udělat dobře, protože moje sestry to album chtěly. Poslouchají ho 24 hodin, 7 dní v týdnu. To je to, co mám celý den v hlavě."

Brittany Snow

(Hilary a Haylie) "Je tu spoustu sester které na sebe žárlí, ale ony se naprosto podporují."Miley Cyrus

"Jsem velký fanoušek Hilary Duff. Má rodina ji miluje. Je to cool, protože ona začínala s Lizzie McGuire ve stejném věku, jako já jsem začínala s Hannah Montanou. Snažím se tedy jít podobnou cestou jako ona. Sleduju ji, protože chci být stejně dobrá herečka a zpěvačka jako ona."

Aaron Carter

"Jsem do ní pořád strašně zamilovaný. Nejsem s ní a je to tak, jak to je. Podváděl jsem jí s nejlepší kamarádkou a bylo to ode mě hloupé. Dodnes toho lituju. Už to nezměním, ale s Hilary mluvím alespoň jendou za čas."

Adresa

10. listopadu 2014 v 17:15 | K. |  Contact
Přímo do domů
Hilary Duff (prodán)
10061 Riverside Drive
P.O. Box 1021
Toluca Lake, CA 91602

Hilary Duff
c/o PMK/HBH
8500 Wilshire Blvd.
Ste.700
Beverly Hills, CA

Fan Club:
3702 S. Virginia St. G12 #487
Reno, NV 89502
USA

Rodina

10. listopadu 2014 v 17:11 | K. |  Family
Bob (Robert) Erhard Duff

Narodil se roku 1948 . Má řetězce prodejen v Texasu a zároveň se staral o kariéru Hilary. Se svou ženou Susan se vzali 19.července 1984 a rozvedli se v roce 2006. Píseň z alba Dignity - Stranger (,,Cizinec,,) je právě o jejím otci a rozvodu rodičů (údajně podváděl její mámu).
Susan Colleen Duff

Narodila se 12. května 1953 v Harric County. Produkovala film Material Girls. Susan je také manažerem Hilary a vždy jí pomáhala v hudební kariéře - nicméně je ženou v domácnosti. Ještě před Bobem byla vdaná za Patricka Curryho, se kterým se asi po třech letech rozvedla.
Haylie Katherine Duff

Narodila se 19. února 1985 v Houstonu. Povoláním je herečka, zpěvačka a textařka - napsala Hilary tři písně pro její album Metamorphosis. Hrála taktéž v kapele. V Lizzie McGuire zpívala také některé písně. Má nemálo společných projektů s Hilary, např. spolu hrály ve filmu Holky v Balíku.

Trapas #2

10. listopadu 2014 v 8:56 | K. |  Blunders
''Už je to dost dávno, co jsem se zúčastnila jedné talentové soutěže. Týdny jsem se na ni pečlivě připravovala, a když konečně nastal den D, byla jsem strašně nervózní. Každý z uchazečů musel na pódoiu zazpívat připravenou píseň s vlastní choreografií. Když jsem přišla na řadu, byla jsem přesvědčená, že můj tanec obsahuje snad všechny prvky a porotu určitě okouzlí. Docela se mi dačilo... až do doby, než přišly na řadu otočky. Dělala jsem je přpíliš rychle a prudce a to se mi stalo osudným. Při jedné z nich jsem ztratila rovnováhu, škobrtla jsem a spadla do první řady, kde seděla porota. Ostatní soutěžící se mohli potrhat smíchy a ani komusie nedokázala potlačit cukající koutky úst. Úplně rudá jsem radši utekla do zákulisí..''

Kluci (milenci) Hil

10. listopadu 2014 v 8:45 | K. |  Boyfriends
Celé jméno: Aaron Charles Carter
Datum narození: 7. 12. 1987
Místo narození: Tampa, Florida
Rodiče: Jane a Robert Carter
Povolání: Herec, zpěvák
Délka vztahu: 2000 - 2003
O vztahu: Hilary s ním začala randit, když Aaon hostoval v seriálu Lizzie McGuire, ale vroubek se vyrojil, když se zjistilo, že zároveň randil s Lindsay Lohan. Ty dvě se pak dlouho nesnášely, ale po čase se usmířily.

Celé jméno: Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození: 11. 3. 1979
Místo narození: Maryland
Rodiče: ---
Povolání: Zpěvák (skupiny Good Charlotte)
Délka vztahu: 2004 - 2006
O vztahu: Byl to první vážný vztah Hilary. Když spolu začali chodit, Hilary bylo sotva 17 a Joelovi 24. Joel si na důkaz lásky nechal vytetovat včelku a inicály Hil, kterou si nechal po rozchodu, roku 2006 po donucení nové přítelkyně Nicole Richie odstranit. Také se spekulovalo, že album Dignity, je z části právě o vztahu a rozchodu s Joelem a song Gipsy Woman je o Nicole. Hilary to nikdy nepotvrdila. Nicméně, když se spolu seznámili, Joel viděl Hil jako tuctovou barbie a ona jeho jako potetovaného frajírka.. i přesto se dali do řeči a zjistili, že mají hodně společného. Joel požádal Hilary o číslo a dobrodružství začalo - nějakou dobu svůj vztah drželi v tajnosti, ale nakonec se vše provalilo. Poprvé se spolu ukázali ruka v ruce na předávání MTV awards, kte vzbudili velký poprask a samozřejmě se začal řešit jejich velký věkový rozdíl - 17 a 24 - takový vztah byl ve státech nezákonný, ale zamilovaný pár prohlásil: ,,Víme, že jsme si souzeni.,, Jenže ne každá pohádka má šťastný konec. Joelovi začal časem vadit velký věkový rozdíl - on se chtěl usadit, ale Hilary byla ještě plná energie, kterou si potřebovala vybít. Hilary byla po rozchodu hodně zničená, protože nevěřila, že si za ni Joel našel tak rychle náhradu.

Celé jméno: Michael ''Mike'' Comrie
Datum narození: 11. 9. 1980
Místo narození: Edmonto, Alberta
Rodiče: Bill Comrie
Povolání: Hokejový hráč
Délka vztahu: Od léta 2007 doteď
O vztahu: Jejím posledním partnerem a v současnosti už manželem je Mike, se kterým začala randit v roce 2007 a v roce 2010 svůj vztah potvrdili svatbou. Mike byl profesionálním hokejistou (NHL), ale v lednu 2012 ohlásil svůj odchod do důchodu. V březnu 2012 se jim narodil syn Luca Cruz.

Trapas #1

7. listopadu 2014 v 17:29 | K. |  Blunders
"Bylo mi čtrnáct a procházely jsme se s kámoškou po městě. Když jsme vycházely z jednoho fastfoodu, kde jsme si koupily hambáče, všimla jsem si, že na druhé straně frčí na skejtu pěkný kluk. Byl tak sladkej, že jsem přemluvila kámošku, abychom vyrazily jeho směrem. Pořád jsem na něj musela zírat, byla jsem jak zhypnotizovaná, až najednou… PRÁSK! Měla jsem temno před očima a vůbec jsem nevěděla, co se děje. Za chvíli jsem to pochopila. Nabourala jsem do lampy. Na čele jsem měla obrovskou bouli a na obličeji rozpláclý nedojedený hamburger! Kámoška se mohla počůrat smíchy. A ten kluk? Zmizel v nenávratnu."

Autogramy #1

7. listopadu 2014 v 17:19 | K. |  Autographs
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com